Konkursy rok szkolny 2009/2010
Konkurs plastyczny "Nie daj szansy AIDS"
Konkurs dla gimnazjalistów, odbył się w miesiącu październiku. Zwyciężcami okazali się:
I miejsce - Eliza Starczewska -kl. III
II miejsce - Monika Kuźniarek -kl. IIi
III miejsce - dominik Pankros kl. I
Do etapu powiatowego przeszła Eliza Starczewska
Gratulujemy !!!
Konkurs PARKI KRAJOBRAZOWE POLSKI
Trzydziestu pięciu uczestników z klas gimnazjalnych dnia 3 listopada zmagało się z pytaniami konkursowymi z zakresu wiedzy o Parkach Krajobrazowych Polski.
Do etapu drugiego zakwalifikowali się następujący uczniowie zajmując odpowiednio:
I miejsce - Mateusz Góralski kl. III
II miejsce - Klaudia Czaplińska - kl. II
III miejsce - Monika Kulczak - kl.II
IV miejsce - Miłosz Jankowski - kl.II
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Szkolny Konkurs Wiedzy o ADIS/HIV
Dnia 5 listopada został przeprowadzony Szkolny Konkurs Wiedzy o ADIS/HIV w którym brało udział 31 uczniów klasy III gimnazjum.
I miejsce - Karolina Jaskólska
II miejsce - Milena Duda
III miejsce - Justyna Leśna
Zwyciężcy zakwalifikowali się do etapu powiatowego:
Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie !
KONKURS WIEDZY O WIELKOPOLSCE
W szkole 3. 12. 2009 odbył się KONKURS WIEDZY O WIELKOPOLSCE , wzięło w nim udział 38 uczniów.
Uczestnicy dalszego etapu konkursu - powiatowego
Kl. IV
1. Kujawa Kamila
2. Trzmiel Dorota
3. Nowak Filip
Kl. V
1. Jankowska Angela
2. Nawrocka Jagoda
Kl. VI
1. Matelska Patrycja
2. Kaźmierski Bartłomiej
Kl. I G
1. Jankowski Ernest
2. Pankros Dominik
Kl. II G
1. Lange Daria
2. Kulczak Monika
Kl. III G
1. Leśna Justyna
2. Jaskólska Karolina
Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach.
WIELKOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY
I miejsce: Kaźmierski Bartłomiej kl. VI SP
II miejsce: Szczepańska Marta kl. VI SP
Jankowska Angela kl. V SP
III miejsce: Matelska Patrycja kl. VI SP
Choryan Mateusz kl. VI SP
Gratulujemy !!!
WIELKOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY
etap rejonowy
Kaźmierski Bartłomiej kl. VI SP
Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach !!!
PRZEDMIOTOWY KONKURS FIZYCZNY
I miejsce: Góralski Mateusz kl. III G
II miejsce: Nowak Aleksandra kl. III G
III miejsce: Lange Ksenia kl. III G
Gratulujemy !!!
KONKURS MATEMATYCZNY
Góralski Mateusz kl. III G
Janeczek Mateusz kl. III G
Wysocka Anna kl. III G
Gratulujemy !!!
KONKURS CHEMICZNY
Janeczek Mateusz kl. III G
Żurek Afrodyta kl. III G
Nowak Aleksandra kl. III G
Gratulujemy !!!
„PROFILAKTYKA CHORÓB NOWOTWOROWYCH,PRZEWLEKŁYCH CHORÓB UKŁADU
ODDECHOWEGO ” - KONKURS PLASTYCZNY
I miejsce: Jaskólska Karolina kl. III G
II miejsce: Rurek Anna kl. I G
III miejsce: Starczewska Eliza kl. III G
Gratulujemy !!!
KONKURS SŁOWNICTWA Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO
Kl. II G
1.Siemianowski Hubert
2.Kulczak Monika
3. Lange Daria
Kl. III G
1. Żurek Afrodyta
2. Góralski Mateusz
3. Wysocka Anna
Wyróżnienie: Nowak Aleksandra
Gratulujemy !!!
KONKURS
WIEDZY O WIELKOPOLSCE
LAUREATKA
Nawrocka Jagoda Kl. V
KONKURS WIEDZY POŻARNICZEJ
Szkoła Podstawowa
I miejsce Andrzejewski Krzysztof kl. IV
II miejsce Pietruszewski Kacper kl. VI
III miejsce Jakubiak Weronika kl. VI
GIMNAZJUM
I miejsce Wiśniewska Malwina kl. III
II miejsce Nowak Aleksandra kl. III
III miejsce Foremski Kacper kl. III
Gratulujemy !
KONKURS TURNIEJ WIEDZY O OCHRONIE ŚRODOWISKA
Góralski Mateusz kl. III G
Jaskólska Karolina kl. IIIG
Leśna Justyna kl. III G
WIELKOPOLSKI KONKURS
WIEDZY O SAMORZĄDZIE TERYTORIALNYM
I miejsce Nawrocka Joanna kl. III
II miejsce Góralski Mateusz kl. III
III miejsce Wysocka Anna kl. III
IV miejsce Jaskólska Karolina kl. III
Gratulujemy !!!
WIELKOPOLSKI KONKURS
WIEDZY O SAMORZĄDZIE TERYTORIALNYM
LAUREAT
II miejsce Góralski Mateusz kl. III
Gratulukemy !
MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁKĘ SIATKOWĄ PLAŻOWĄ-
dziewcząt – Gimnazjum
I miejsce
Lange Daria Czaplińska Klaudia
GRATULUJEMY!!
MISTRZOSTWA REJONU W PIŁKĘ SIATKOWĄ PLAŻOWĄ-
dziewcząt – Gimnazjum
IV miejsce
Lange Daria Czaplińska Klaudia
KONKURS WIEDZY O ŻYCIU I TWÓRCZOŚCI
BRACI GRIMM
I miejsce Góralski Mateusz kl. III
II miejsce Kożuchowska Martyna kl. II
Wysocka Anna kl. III
III miejsce Majchrzak Monika kl. III
GRATULUJEMY!
KONKURS NA WYKONANIE KUKŁY BRACI GRIMM
I miejsce Krych Aleksandra kl. VI
Bartosik Patrycja kl. VI
Matelska Patrycja kl. VI
Gratululemy!
EUROPEJSKA LIGA GIMNAZJALNA
I miejsce Jaskólska Karolina kl. III
II miejsce Leśna Justyna kl. III
III miejsce Majchrzak Monika kl. III
Wyróżnienie
Wysocka Anna kl. III
Gratululemy!
KONKURS NA WYKONANIE ALBUMU
„CO WARTO ZOBACZYĆ W POLSCE”
GIMNAZJUM
I miejsce Leśna Justyna kl. III
Wysocka Anna kl. III
II miejsce Olejniczak Patrycja kl. I
III miejsce Miczyńska Weronika kl. I
Szymańska Magdalena kl. I
Szkoła Podstawowa
I miejsce Kaźmierski Bartłomiej kl. VI
II miejsce Dudek Monika kl. VI
III miejsce Golińska Milena kl. V
Gratulujemy !!!
MISTRZOSTWA REJONU KONIŃSKIEGO
W PIŁKĘ RĘCZNĄ - chłopcy – Gimnazjum
II miejsce
Migdał Rafał
Szczepankiewicz Bartosz
Nawrocki Hubert
Sypniewski Norbert
Góralski Mateusz
Choryan Dariusz
Siemianowski Hubert
Kotecki Szymon
Roj Mateusz
Zomer Aleksander
Gratulujemy
KANGUR – międzynarodowy konkurs matematyczny
Kat. Maluch
Trzmiel Dorota kl. V - wyróżnienie
Gratulujemy!!!
KONKURS WIEDZY O FRYDERYKU CHOPINIE
- GIMNAZJUM
I miejsce Góralski Mateusz kl. III
II miejsce Kuźniarek Monika kl. III
III miejsce Wysocka Anna kl. III
Gratulujemy!!!
GIMNAZJUM
I miejsce Jankowski Ernest kl. I - mistrz
II miejsce Lange Daria kl. II
III miejsce Wysocka Anna kl. III
Gratulujemy!
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY W RAMACH
GIMNAZJALNEJ AKADEMII NAUK
I miejsce Miczyńska Weronika kl. I - wyrównawcze matematyka
II miejsce Gaca Grzegorz kl. I - wyrównawcze matematyka
I miejsce Pankros Dominik kl. I - wyrównawcze j. angielski
KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Szkoła Podstawowa KL. I – III
Kl. I
I miejsce Szczepańska Julia, Gierczuk Zofia,
Jurga Dominik, Migdał Michał
II miejsce Magoń Agata, Trzmiel Jakub
III miejsce Martyna Roj
Kl. II
I miejsce Chwiłka Maurycy
II miejsce Tocha Jakub, Krajniak Miłosz
III miejsce Kosowski Krzysztof, Szczepaniak Mateusz
Kl. III
I miejsce Lewandowska Oliwia
II miejsce Rurek Michał
III miejsce Kozłowski Karol
Wyróżnienie Gielewska Dominika
Gratulujemy !
KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Szkoła Podstawowa KL. I V– VI
Kl. IV
I miejsce Kujawa Kamila
II miejsce Trzmiel Dorota
III miejsce Krajniak Karolina, Karpińska Ewelina
Kl. V
I miejsce Jankowska Angela
II miejsce Marszałek Klaudia, Szczepaniak Alicja
III miejsce Nawrocka Jagoda, Magoń Kaja
Kl. VI
I miejsce Kaźmierski Bartłomiej
II miejsce Pietruszewski Kacper
III miejsce Bartosik Patrycja
Gratulujemy !
KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Gimnazjum KL. I – III
Kl. I
I miejsce Kożuchowska Martyna,
II miejsce Jankowski Ernest
III miejsce Miczyńska Weronika
Kl. II
I miejsce Czaplińska Klaudia
II miejsce Kulczak Monika
III miejsce Siemianowski Hubert
Kl. III
I miejsce Wiśniewska Malwina
II miejsce Kuźniarek Monika, Żurek Afrodyta
III miejsce Bułakowski Paweł
GRATULUJEMY !
KONKURS ORTOGRAFICZNY
SP KL. I – III
Kl. I
I miejsce Szczepańska Julia
II miejsce Kuczyński Mieczysław
III miejsce Kwiatkowska Paulina
Kl. II
I miejsce Chwiłka Maurycy
II miejsce Krajniak Miłosz
III miejsce Kosowski Krzysztof
Stefankiewicz Miłosz
Kl. III
I miejsce Łukaszewicz Patryk
II miejsce Lewandowska Oliwia
III miejsce
Gratulujemy!
KONKURS ORTOGRAFICZNY
Szkoła Podstawowa
Jankowska Angela kl. V - mistrz
II miejsce Jakubiak Weronika kl. VI
III miejsce Kujawa Kamila kl. IV
GIMNAZJUM
I miejsce Jankowski Ernest kl. I - mistrz
II miejsce Lange Daria kl. II
III miejsce Wysocka Anna kl. III
Gratulujemy!