Rok szkolny 2014/2015
KONKURS
PARKI KRAJOBRAZOWE POLSKI
Chwiłka Maurycy kl. I G
Migdał Paulina kl. III G
Choryan Agnieszka kl. I G
Paszkiewicz Martyna kl. I G
SZKOLNY KONKURS
WIEDZY O AIDS/HIV
I miejsce: Kaźmierski Antoni kl. II G
II miejsce: Olejniczak Hubert kl. II G
III miejsce: Lewandowska Oliwia kl. II G
WOJEWÓDZKI KONKURS
MATEMATYCZNY
I miejsce: Magoń Agata kl. VI SP
Szczepańska Julia kl. VI SP
II miejsce: Kwiatkowska Paulina kl. VI SP
III miejsce: Trzmiel Jakub kl. VI SP
KONKURS
WIEDZY O AIDS/HIV
Kaźmierski Antoni kl. II G
Olejniczak Hubert kl. II G
WOJEWÓDZKI KONKURS
FIZYCZNY
I miejsce: Sawicka Estera kl. III G
II miejsce: Lange Mikołaj kl. III G
III miejsce: Schabikowski Jakub kl. II G
Kaźmierski Antoni kl. II G
WOJEWÓDZKI KONKURS
MATEMATYCZNY
I miejsce: Schabikowski Jakub kl. II G
II miejsce: Sawicka Estera kl. III G
III miejsce: Kozłowski Karol kl. II G
WOJEWÓDZKI KONKURS
JĘZYKA POLSKIEGO
I miejsce: Kwiatkowska Paulina kl. VI SP
II miejsce: Szczepańska Julia kl. VI SP
KONKURS
POWIDZ WCZORAJ I DZIŚ
I miejsce: Chwiłka Maurycy kl. I G
II miejsce: Kaźmierski Antoni kl. II G
III miejsce: Lange Mikołaj kl. III G
KONKURS na dynię - „Halloween”
I miejsce: Skowrońska Weronika kl. III SP
II miejsce: Brzezińska Nadia kl. Ib SP
III miejsce: Majchrzak Pola kl. Ia SP
Ulandowski Tomasz kl. Ia SP
WOJEWÓDZKI KONKURS
BIOLOGICZNY
I miejsce: Sawicka Estera kl. III G
II miejsce: Rurek Michał kl. II G
III miejsce: Trzmiel Dorota kl. III G
KONKURS
WIEDZY O WIELKOPOLSCE
Kl. IV
1. Kownacki Stanisław
2. Konieczka Kinga
Kl. V
1. Żeglarska Dominika
2. Skrzypczak Kacper
3. Kowalska Agata
Kl. VI
1. Szczepańska Julia
Kl. I G
1. Chwiłka Maurycy
Kl. II G
1. Kaźmierski Antoni
Kl. III G
1. Trzmiel Dorota
WOJEWÓDZKI KONKURS
PRZYRODNICZY
Żeglarska Dominika kl. V
KONKURS WIEDZY
„JAN PAWEŁ II – Świętymi Bądźcie”
Szkoła Podstawowa
I miejsce Konieczka Kinga kl. IV
Szczepańska Julia kl. VI
II miejsce Michałowska Ewelina kl. V
III miejsce Kownacki Stanisław kl. IV
Kwiatkowska Paulina kl. VI
wyróżnienie:
Skrzypczak Kacper kl. V
WOJEWÓDZKI KONKURS
GEOGRAFICZNY
I miejsce Schabikowski Jakub kl. II G
II miejsce Trzmiel Dorota kl. III G
III miejsce Sawicka Estera kl. III G
KONKURS na strój - „Halloween”
I miejsce Pajdała Nikola kl. V SP
II miejsce Kowalska Agata kl. V SP
wyróżnienie:
Ambrożak Fabian kl. II SP
Rutkowska Aleksandra kl. II SP
Matelski Sebastian kl. VI SP
VIII ARCHIDIECEZJALNY
KONKURS BIBLIJNY- Gimnazjum
„Ze św. Mateuszem wyznajemy we wspólnocie Kościoła wiarę w Syna Bożego”
Chwiłka Maurycy kl. IG
Kaźmierski Antoni kl. II G
WOJEWÓDZKI KONKURS
JĘZYKA NIEMIECKIEGO
I miejsce Sawicka Estera kl. III G
WOJEWÓDZKI KONKURS PRZYRODNICZY
I miejsce: Żeglarska Dominika kl. V
II miejsce: Kowalska Agata kl. V
III miejsce: Borucki Bartosz kl. V
WOJEWÓDZKI KONKURS
JĘZYKA NIEMIECKIEGO
Sawicka Estera kl. III G
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY
„Bioróżnorodność na obszarach Natura 2000”
I miejsce Nowak Magdalena kl. III G
wyróżnienie indywidualne
II miejsce Kaźmierski Antoni kl. II G
III miejsce Magoń Agata kl. VI
wyróżnienie:
Krajniak Miłosz kl. I G
Chwiłka Maurycy kl. I G
MISTRZOSTWA POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW Szkół Podstawowych
I miejsce
Migdał Michał, Paszkiewicz Krystian
Szymański Jakub, Matelski Sebastian
Trzmiel Jakub, Karpiński Mateusz
Janiszewski Aleksander, Jurga Dominik
MISTRZOSTWA REJONU KONIŃSKIEGO
W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
Szkół Podstawowych
V miejsce
Migdał Michał, Paszkiewicz Krystian
Szymański Jakub, Matelski Sebastian
Trzmiel Jakub, Karpiński Mateusz
Janiszewski Aleksander, Jurga Dominik
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS NIEMIECKOJĘZYCZNY
„Sommerferien in deutschland”
II miejsce Chwiłka Maurycy kl. IG
VIII ARCHIDIECEZJALNY
KONKURS BIBLIJNY- Gimnazjum
„Ze św. Mateuszem wyznajemy we wspólnocie Kościoła wiarę w Syna Bożego”
I miejsce Chwiłka Maurycy kl. IG
II miejsce Kaźmierski Antoni kl. IIG
III miejsce Krych Julia kl. IG
KONKURS RELIGIJNY
„Różaniec z Janem Pawłem II”
I miejsce Chwiłka Maurycy kl. IG
II miejsce Kaźmierski Antoni kl. II G
III miejsce Lange Mikołaj kl. IIIG
wyróżnienie:
Lewandowska Oliwia kl. II G
MISTRZOSTWA POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW Gimnazjum
miejsce V
Glaznat Sebastian, Stefankiewicz Miłosz
Lange Mikołaj, Konieczka Krystian
Chwiłka Maurycy, Kozłowski Karol
Śliwiński Bartłomiej, Horyza Dominik
WIELKOPOLSKI KONKURS
POEZJI RELIGIJNEJ
„Na moich ustach Jego chwała”
Nowak Magdalena kl. III G
Migdał Paulina kl. III G
Sawicka Estera kl. III G
KONKURS LITERACKI
dla Szkoły Podstawowej
„Jesienna opowieść o przyrodzie
Powidzkiego Parku Krajobrazowego”
Wyróżnienie:
Kowalska Agata kl. V
Szczepańska Julia kl. VI
POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY
dla klas I-III Szkoły Podstawowej
„Moje spotkanie z przyrodą w
Powidzkiem Parku Krajobrazowym”
I miejsce Skowrońska Weronika kl. III SP
II miejsce Chmielecka Wiktoria kl. III SP
KONKURS na plakat
„Bądź odporny na HIV”
III miejsce Trzmiel Dorota kl. III G
KONKURS PLASTYCZNY
„Bądźmy zdrowi”
Wyróżnienie:
Gielewska Dominika kl. II G
KONKURS
ZBIÓRKA KASZTANÓW I ŻOŁĘDZI
Grupowo:
I miejsce Klasa II G
Indywidualnie:
I miejsce: Kaźmierski Antoni kl. II G
II miejsce: Lange Mikołaj kl. III G
III miejsce: Niewiadomska Julia kl. Ib SP
KONKURS PLASTYCZNY „Zwierzęta naszych lasów”
1. Klaudia Stefańska kl. V 10. Wiktoria Chmielewska kl. III
2. Julia Szymańska kl. II 11. Weronika Sobczyk kl. IV
3. Oliwia Lauer kl. II 12. Marta Tocha kl. Ib
4. Jakub Miczyński ( dwie prace) kl. Ib 13. Jan Kaczmarek kl. II
5. Lena Strzelczyk (cztery prace) kl. Ib 14. Gracjan Matuszyński kl Ib
6. Karolina Miczyńska kl. V 15. Dominika Gielewska kl Ib
7. Bożena Choryan kl. Ia 16. Julita Zawierucha kl. IV
8. Kacper Grabowski (dwie prace) kl. Ib 17. Julia Niewiadomska kl. Ib
9. Pola Majchrzak kl. Ia
MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW Gimnazjum
miejsce I
Glaznat Sebastian, Nawrocki Mikołaj
Lange Mikołaj, Chwiłka Maurycy
Tocha Jakub, Kaczmarek Dawid
Śliwiński Bartłomiej, Nowak Filip
Kubacki Wiktor, Stefankiewicz Miłosz
Konieczka Krystian, Andrzejewski Krzysztof
MISTRZOSTWA REJONU KONIŃSKIEGO
W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW Gimnazjum
Glaznat Sebastian, Nawrocki Mikołaj
Lange Mikołaj, Chwiłka Maurycy
Tocha Jakub, Kaczmarek Dawid
Śliwiński Bartłomiej, Nowak Filip
Kubacki Wiktor, Stefankiewicz Miłosz
Konieczka Krystian, Andrzejewski Krzysztof
XXII WIELKOPOLSKI KONKURS
WIEDZY O SAMORZĄDZIE TERYTORIALNYM
Chwiłka Maurycy kl. I G
FINALISTA
XXII WIELKOPOLSKI KONKURS
WIEDZY O SAMORZĄDZIE TERYTORIALNYM
etap gminny
I miejsce: Kaźmierski Antoni kl. II G
II miejsce: Chwiłka Maurycy kl. I G
III miejsce: Schabikowski Jakub kl. II G
IV miejsce: Karpińska Ewelina kl. III G
Kozłowski Karol kl. II G
XXII WIELKOPOLSKI KONKURS
WIEDZY O SAMORZĄDZIE TERYTORIALNYM
I miejsce: Chwiłka Maurycy kl. I G
KONKURS ORTOGRAFICZNY
Szkoła Podstawowa
Kwiatkowska Paulina kl. VI - mistrz
II miejsce: Chmielecka Natalia kl. V
III miejsce: Matelski Sebastian kl. VI
Gimnazjum
Chwiłka Maurycy kl. I - mistrz
II miejsce: Kaźmierski Antoni kl. II
III miejsce: Krajniak Karolina kl. III
KONKURS TURNIEJ WIEDZY
O OCHRONIE ŚRODOWISKA
Chwiłka Maurycy kl. I G
Kaźmierski Krystian kl. I G
Szczepaniak Mateusz kl. I G
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla Gimnazjum
drużynowo:
Kaźmierski Antoni kl. II G
Kozłowski Karol kl. II G
Schabikowski Jakub kl. II G
Międzyszkolny Konkurs Przysłów Niemieckich
III miejsce Kaźmierski Antoni kl. II G
Szkolny Konkurs z Języka Niemieckiego
dla kl. V
I miejsce: Żeglarska Dominika
II miejsce: Miczyńska Karolina
III miejsce: Skrzypczak Kacper
Szkolny Konkurs Przysłów Niemieckich
Gimnazjum
I miejsce: Kaźmierski Antoni kl. II G
II miejsce: Sawicka Estera kl. III G
KONKURS z Języka Angielskiego
Szkoła Podstawowa
Kl. V
1. Żeglarska Dominika
2. Pietruszewska Agata
3. Stefańska Klaudia
Kl.VI
1. Szczepańska Julia
2. Kwiatkowska Paulina
3. Gierczuk Zofia
KONKURS z Języka Angielskiego
Gimnazjum
Kl. I
1. Chwiłka Maurycy
2. Kosowski Krzysztof
3. Szczepaniak Mateusz
Kl. II
1. Schabikowski Jakub
2. Kaźmierski Antoni
3. Rurek Michał
Kl. III
1. Sawicka Estera
2. Kujawa Kamila
3. Krajniak Karolina
KONKURS ORTOGRAFICZNY
Szkoła Podstawowa
Kl. I
I miejsce Kosecki Łukasz
Ficer Victoria
II miejsce Majchrzak Pola
Grabowski Kacper
III miejsce Kwapich Oliwia
Przywarta Sandra
Kl. II
I miejsce Szymańska Julia
II miejsce Bułakowska Klaudia
III miejsce Kuźniarek Bartosz
Kl. III
I miejsce Schabikowski Jakub
II miejsce Tokarski Wiktor
III miejsce Kuczyńska Małgorzata
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
KANGUR
Szkoła Podstawowa
Kuczyńska Martyna
Mecler Patrycja
Skrzypczak Kacper
Szczepańska Julia
Gimnazjum
Chwiłka Maurycy
Schabikowski Jakub
Trzmiel Dorota
OGÓLNOPOLSKI KONKURS z Języka Angielskiego „OLIMPUS”
Chwiłka Maurycy kl. IG LAUREAT
OGÓLNOPOLSKI KONKURS z Języka Niemieckiego „OLIMPUS”
Sawicka Estera Kl. IIIG LAUREATKA
OGÓLNOPOLSKI KONKURS z Języka Angielskiego „Łowcy Talentów”
I miejsce w Wielkopolsce Chwiłka Maurycy kl. IG
II miejsce w Wielkopolsce Kosowski Krzysztof kl. IG
KONKURS
WIEDZY O WIELKOPOLSCE
Chwiłka Maurycy kl. IG LAUREAT
Szkolny Konkurs CHEMICZNY
Gimnazjum
Kl. I
1. Chwiłka Maurycy
2. Kosowski Krzysztof
3. Krajniak Miłosz
Kl. II
1. Kaźmierski Antoni
2. Andrzejewska Aleksandra
3. Lewandowska Oliwia
OGÓLNOPOLSKI KONKURS z Języka Niemieckiego „Łowcy Talentów”
II miejsce w Wielkopolsce Sawicka Estera kl. IIIG
WOJEWÓDZKI KONKURS
JĘZYKA NIEMIECKIEGO
Sawicka Estera kl. III G FINALISTKA
Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego
„DAF-Kenner in den DACH-Ländern”
Lewandowska Oliwia
Karpińska Ewelina
Wojewódzki Konkurs Pięknego Czytania
„Lesen gehen…”
Sawicka Estera kl. III G
Chwiłka Maurycy kl. I G
Miczyńska Karolina kl. VSP
MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW Szkół Podstawowych
II miejsce
Migdał Michał Paszkiewicz Krystian
Szymański Jakub Borucki Bartosz
Trzmiel Jakub Karpiński Mateusz
Janiszewski Aleksander Jurga Dominik
Pluciński Stanisław
MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW Gimnazjum
miejsce I
Glaznat Sebastian
Stefankiewicz Miłosz
Lange Mikołaj
Konieczka Krystian
Chwiłka Maurycy
Tocha Jakub
Śliwiński Bartłomiej
Nawrocki Mikołaj
Nowak Filip
Kubacki Wiktor
MISTRZOSTWA REJONU KONIŃSKIEGO
W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW Gimnazjum
miejsce V
Glaznat Sebastian Stefankiewicz Miłosz
Lange Mikołaj Konieczka Krystian
Chwiłka Maurycy Tocha Jakub
Śliwiński Bartłomiej Nawrocki Mikołaj
Nowak Filip Kubacki Wiktor
Kaczmarek Dawid Andrzejewski Krzysztof
MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ PLAŻOWEJ CHŁOPCÓW - Gimnazjum
miejsce IV
Lange Mikołaj
Śliwiński Bartłomiej
MISTRZOSTWA REJONU KONIŃSKIEGO
W STREETBALLU
miejsce IV
Glaznat Sebastian
Lange Mikołaj
Śliwiński Bartłomiej
Nowak Filip
MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ ORLIK-2015 - Gimnazjum
miejsce V
Glaznat Sebastian Stefankiewicz Miłosz
Lange Mikołaj Konieczka Krystian
Chwiłka Maurycy Tocha Jakub
Śliwiński Bartłomiej Nawrocki Mikołaj
Nowak Filip Kuźniarek Szymon
Stefankiewicz Krzysztof
OGÓLNOPOLSKI BIEG „NIECHANA”
II miejsce – Kujawa Kamila
Lange Mikołaj
Śliwiński Bartłomiej
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MŁODZIEŻY WIEJSKIEJ W KOSZYKÓWCE 3x3 O PUCHAR „MARCINA GORTATA”
IV miejsce
Lange Mikołaj Nowak Filip
Śliwiński Bartłomiej Glaznat Sebastian
KONKURS EKOLOGICZNY – „Świat czysty jest piękniejszy, od Ciebie zależy czy będzie taki.”
Konkurs literacki
II miejsce – Szczepańska Julia kl.VI
Konkurs plastyczny
wyróżnienie: Chwiłka Maurycy kl. I G
Nowak Magdalena kl. III G
VIII Archidiecezjalnego Konkursu Biblijnego
dla Młodzieży Gimnazjalnej
„Z św. Mateuszem wyznajemy w wspólnocie Kościoła wiarę w Syna Bożego”.
Maurycy Chwiłka i Antoni Kaźmierski
FINALIŚCI ETAPU REJONOWEGO
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II
III miejsce
Maurycy Chwiłka
Konkurs Biblijny „BIBLIA I MATEMATYKA”
I miejsce - Maurycy Chwiłka kl. I
Antoni Kaźmierski kl. II
II miejsce - Julita Jakubowska kl. I
III miejsce – Brajan Bednarz kl. I
Konkurs Biblijny „CUDA PANA JEZUSA ”
I miejsce – Dominika Żeglarska kl. V
Julita Zawierucha
II miejsce – Natalia Wietrzyńska kl. IV
III miejsce – Adam Grylewicz kl. IV
WSZYSTKIM GRATULUJEMY!